Bizimle iletişime geçin Küresel bir tekerlek rulmanı tedarikçisi olarak NSK'nın ortaya koyduğu liderlikle, müşterilerimizi dünyanın her yerinde desteklemekten gurur duyuyoruz. Kurum içi uzman ekibimiz, toptancı, distribütör, atölye sahibi, otomotiv ekipmanı üreticisi, sanayi ve satın alma grubu veya nihai araç kullanıcı fark etmeksizin, her türlü talebinize yanıt vermeye hazırdır.

Ürünler, fiyatlandırma, randevular, teknik destek, dağıtım ağları ve daha fazlası için NSK'nin yerel bir ekip üyesiyle bugün görüşün. NSK ekibi için hiçbir soru zor değildir ve bütün talepleriniz zamanında ve etkin bir şekilde yanıtlanacaktır.

Unutmayın – üretim merkezlerimizin her biri ISO/TS 16949:2009 standardı ile uyumludur. Ürünlerimizin yanı sıra dostane ekibimizden de yüksek kalitede hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, kişisel bilgilerinizi, şirket bilgilerinizi ve sorularınızı aşağıdaki kutulara yazmak.  Talebiniz, size en yakın araç parça uzmanına yönlendirilecek ve sorunuz yanıtlandırılacaktır.

NSK, en iyi tekerlek rulmanı ve direksiyon sistemi tedarikçilerinden biridir; uzman bilgilerimiz ve itibarımızı kullanarak size yardımcı olmaktan dolayı mutluluk duyacağız. Bizi bugün arayın ve hizmetlerimizden faydalanın.

Mümkün olan en iyi desteği alın.

Temel Bilgiler

Lütfen adınızı yazınız

Lütfen soyadınızı yazınız

Lütfen mesleğinizi yazınız

E-posta adresinizi yazınız

Lütfen telefon numaranızı yazınız

Şirket Bilgisi

Şirket adını yazınız

Lütfen bir aktivite seçiniz

Lütfen ülkenizi seçiniz

İsteğiniz


* Lütfen gerekli yerleri doldurunuz.
Verinizin üçüncü kişilerle paylaşılmayacağından emin olabilirsiniz.


NSK web sitesinde Çerezler

Sizlere web sitelerimizde ve uygulamalarımızda en iyi deneyimi yasatmak için çerez kullanıyoruz. Tarayıcı ayarlarınızı değiştirmemenizi cerezleri alma onayı olarak değerlendiriyoruz. İstediğiniz zaman tarayıcı ayararınızı değiştirebilirsiniz.