Formunuzu gönderirken bir problemle karşılaştınız.xxx

NSK ile iletişim kurduğunuz için teşekkür ederiz. Kısa bir süre içinde temas kuracağız.

NSK HUB Rulmanları - Sanal Fabrika Turu

POYRA I

NSK'nin birinci nesil Poyra ünitesi rulmanları, önceden ayrı olan rulmanları keçeler ve kullanıma hazır yağlamayla tek bir ünite içerisine entegre etmektedir.

Boşluk önceden ayarlanmıştır ve daha güvenilir, basit bir şekilde montaj yapılabilmektedir. NSK'nın en yeni yağları kullandığı ön yağlama sistemi, mekanik teknisyenlerin rulmanı doğrudan paketinden çıkarıp araca takabilmelerini sağlamaktadır ve yanlışlıkla kirlenmenin veya yanlış tipte/miktarda yağlayıcının kullanılmasının önüne geçmektedir.

Birçok rulmanda, araç frenleme ve denge kontrol sistemlerine bilgi vermek için dahili keçeler üzerinde entegre manyetik kodlayıcılar vardır ve birçok tasarımda, sürtünme torkunu azaltmak ve düşük yakıt tüketimini desteklemek için bilyalı rulmanlar kullanmaktadır. SUV ve Kamyonet gibi daha ağır yük uygulamaları için konik rulmanlar kullanılmaktadır.

 

POYRA II

NSK'nin ikinci nesil Poyra ünitesi rulmanları, rulman dış bileziği üzerine entegre bir flanşa sahiptir.  Flanş, tipe göre rulmanların araca veya tekerleğe monte edilmesini kolaylaştırmaktadır.

Birçok tasarım, sürtünme torkunu azaltmak ve düşük yakıt tüketimini desteklemek için bilyalı rulmanlar kullanmaktadır. SUV ve Kamyonet gibi daha ağır yük uygulamaları için konik rulmanlar kullanılmaktadır. Birçok rulmanda, araç frenleme ve denge kontrol sistemlerine bilgi vermek için dahili keçeler üzerinde entegre manyetik kodlayıcılar vardır

 

POYRA III

NSK'nın üçüncü nesil poyraları, şasi uygulamaları için en kompakt, en hafif ve entegre üniteleri sunmaktadır.

NSK, daha verimli üretim ile daha hafif ve kompakt poyra üniteleri elde etmek amacıyla soğuk şekillendirme tekniklerini kullanmıştır. Entegre sensörler araçtaki çeşitli dinamik sistemlere önemli bilgiler sağlar ve mükemmel dayanıklılık ve güvenilirlik için en gelişmiş keçe ve yağlama teknolojileri kullanılmıştır.  "Cıvatalı" düzeneği sayesinde bu neslin kurulumu çok basittir.

Avrupa, Asya ve Amerika markalarındaki uygulamaları kapsayan NSK, diğer üreticilerden daha fazla üçüncü nesil rulman üretmektedir. 

  • POYRA I
  • POYRA I, NSK
  • POYRA II
  • POYRA II NSK
  • POYRA III
  • POYRA III NSK
  • NSK POYRA III

Katalog

  • Wheel Bearings | Wheel Bearings - (Dil: İngilizce) - | PDF - 1.45MB

NSK web sitesinde Çerezler

Sizlere web sitelerimizde ve uygulamalarımızda en iyi deneyimi yasatmak için çerez kullanıyoruz. Tarayıcı ayarlarınızı değiştirmemenizi cerezleri alma onayı olarak değerlendiriyoruz. İstediğiniz zaman tarayıcı ayararınızı değiştirebilirsiniz.